درباره ما

معرفی نام و نشان نماد های اعتماد

با توسعه دهنده لوتوس بیشتر آشنا شوید

حتما یه راهی هست !

بیش از ۱۰ سال است که توسعه دهنده لوتوس حوزه نرم افزار و طراحی وبسایت فعالیت می‌کند. تجربه این سال‌ها به ما نشان داده است که وبسایت می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت کسب و کارهای ایرانی ایفا کنند. دقیقا همین نگاه بود که باعث شد ما بگوییم اینترنت یک فرصت است؛ هم برای مردم ایران و هم کسب و کارهای ایرانی. پس لازم بود راهی آسان و مطمئن برای ورود کسب و کارها به دنیای اینترنت وجود داشته باشد. امیدواریم با تکیه بر توانمندی متخصصان خود فضایی مناسب و امن را برای پیشرفت تجارت و کسب و کار الکترونیک شما به وجود آوریم و بتوانیم کارآمدترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی وب سایت را در اختیارتان قرار دهیم.

تماس با ما موقعیت های شغلی

مجموعه ما

شروع ... 1389

مجموعه سپاهان آرت در سال ۱۳۸۹ فعالت خود را در زمینه آگهی و تبلیغات اینترنتی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تبلیغات جامع و تجارت سالم در فضای مجازی برای اولین بار توسط گروهی از طراحان و برنامه نویسان مجرب و با تجربه ی اصفهان و با مدیریت یکپارچه و منسجم، فعالیت خود را آغاز کرد.

راه اندازی 1394

در بهمن 1394 با توجه به اینکه توانایی های لازمه جهت طراحی و ساخت وبسایت های داینامیک و پیشرفته را داشتیم، تصمیم گرفتیم به دنیای طراحی وبسایت ملحق شویم و وب سایت lotusdeveloper.ir را راه اندازی کردیم. ارایه خدمات طراحی وب با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت از اهداف اولیه ما بوده و این قضیه سرلوحه کار ما قرار گرفت.

پیشبرد اهداف 1395

با توجه به موفقیت های بدست آمده در زمینه طراحی وبسایت و نیاز به منابع انسانی بیشتر در پیشبرد اهداف مجموعه، افراد متخصص در این زمینه به ما ملحق شدند. از ابتدای کار، دلسوزی و مسئولیت پذیری سرلوحه کار ما در این مجموعه بوده و این قضیه باعث ایجاد اعتماد در میان مشتریان شد. این قضیه شروعی بزرگ برای گسترش خانواده توسعه دهنده لوتوس بود.

استراحت موقت 1399

در شرایطی که وضعیت اقتصادی کشور نابسامان بود مجبور شدیم برای مدتی فعالیت مجموعه را کاهش داده و روی خدمات پشتیبانی مشتریان تمرکز کنیم.

حتما یه راهی هست ! 1401

در تابستان 1401 با تلاش و کوشش فراوان با توجه به فراهم شدن پیش نیاز مالی، دفتر رسمی را در شهر زیبای اصفهان راه اندازی کردیم.در راه موفقیت و تثبیت یک کسب و کار موفق، فراز و نشیب هایی وجود دارد که تنها با مدیریت صحیح و تعیین اولویت ها قابل دستیابی می باشند.

نسخه جدید 1402

بهار 1402 بود بعد از بازخوردهای فراوانی که به دست آوردیم، دست به کار شدیم و توسعه نسخه جدید از وبسایت توسعه دهنده لوتوس را با تمرکز بر سادگی و مفهوم بودن روند فعالیت وبسایت شروع کردیم.سرانجام بعد از 2 ماه، نسخه جدید اجرا شد.

تیم توسعه دهنده لوتوس

میلاد عباسی

میلاد عباسی

برنامه نویس و مدیریت مجموعه
یوسف کشانی

یوسف کشانی

مدیر رسانه و شبکه های اجتماعی
ستایش علیپور

ستایش علیپور

عکاس و تصویر بردار
4.9/5 - (23 امتیاز)

سوالی دارید؟ منتظر تماس شما هستیم

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید